Casa Praia
Az 1 hálószobás Casa Praia Barra Velha gyors elérhetőséget kínál olyan turisztikai látványosságokhoz, mint az egy 5 perces sétára található Igreja Matriz Divino Espirito Santo.
A Morro do Cristo alig 1 km-re, míg a Ponte Pensil 2 km-re van az 1 fürdőszobás villától. A közelben található egyéb látnivalók közé tartozik az egy 8 perces sétára található Praia Central.
A Barra Velha városi villából élvezheti a belső udvarra néző kilátást. Szárító és törölközők biztosított a további kényelem érdekében.
A Casa Praia vendégei a felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A Pizzaria e Casa De Massas Mama Mia 250 méterre található.
- Repülőterek
- Ministro Victor Konder nemzetkozi repuloter28 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
Étkezés és italfogyasztás
- Szárító
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Szoba felszereltsége
- Wi-Fi a szobákban
- Ülősarok
- Belső udvar
- Étkezőasztal
- Vasaló eszközök
- Mosógép
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Praia milyen messze van a Ministro Victor Konder nemzetkozi repülőtértől?
A Ministro Victor Konder nemzetkozi repülőtér és a Casa Praia között 30 km távolság van. - ❓
A Casa Praia konyhával berendezett?
A Casa Praia felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen kilátás vár ránk a Casa Praia ablakaiból?
A Casa Praia kertre néző kilátással várja vendégeit.